• Plánovaná odstávka IT služeb

Dne 28. března 2024 proběhne kompletní odstávka IT služeb spojená s údržbou.

• Ředitelské volno v době přijímacích zkoušek

V době konání jednotných přijímacích zkoušek na našem gymnáziu, bude probíhat výuka dle tohoto rozpisu:

• 12.4. studijní volno pro 1.-3. ročníky resp. sekundy - septimy (primy, čtvrté ročníky a oktávy se budou učit podle upraveného rozvrhu)
    • 15.4. ředitelské volno pro všechny třídy
    • 16.4.  studijní volno pro 1.-2. ročníky resp. sekundy - sexty (primy, čtvrté ročníky a oktávy se budou učit podle upraveného rozvrhu, 3. ročníky a septimy - přednáška o Černobylu v tělocvičně školy, 40,- Kč)
    • 17.4.  studijní volno pro 1.-3. ročníky resp. sekundy - septimy (primy, čtvrté ročníky a oktávy se budou učit podle upraveného rozvrhu)

• Inzerát

Masarykovo gymnázium hledá aprobovaného učitele/učitelku fyziky a matematiky v rozsahu plného úvazku na nový školní rok 2024/2025 s perspektivou trvalého pracovního poměru. Personální podklady a osvědčení zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací podá na sekretariátu školy paní asistentka V. Čivišová - tel. 337 270 874.

• Pomozme bývalému studentovi Masarykova gymnázia

Jsou takové chvíle. Nic nás nebaví, pohádáme se kvůli maličkosti, zapomeneme poděkovat, jsme naštvaní, že jsme nesehnali oblíbené zboží. Jsou ale i chvíle, kdy si uvědomíme, co je vlastně v životě důležité. Pepa Klír chodil v naší škole po stejných schodech, seděl ve stejných lavicích jako my všichni. V pohodě odmaturoval a ani v nejčernějším snu ho nenapadlo, že mu v roce 2018 změní mladý život zákeřný nepřítel - velmi těžké onemocnění. Jako Pepovi bývalí učitelé moc prosíme všechny - jestli můžete, pomozte! Víc udělat nemůžete. I malý příspěvek je hodně. O Pepově osudu a možnosti přispět se můžete více dozvědět:

Každé slovo díků je málo.

Petra Komprdová a Petr Tesař

• Ohlédnutí za Dny otevřených dveří

Ve dnech 6. a 7. prosince 2023 proběhly Dny otevřených dveří
    Masarykova gymnázia. V lednu a únoru 2024 chystáme jejich online verzi.
    Už nyní se můžete podívat na záznam z těch, které se uskutečnily
    prezenčně v budově školy - zde.

My Blog